Strony internetowe
Twoja witryna jest Twoją siłą sprzedaży, reklamą i wizytówką firmy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Musi skutecznie i efektywnie realizować Twoje biznesowe założenia, przyciągać potencjalnych klientów i zatrzymać ich na stronie, aby dowiedzieli się więcej o Tobie i Twojej firmie.
Sklepy internetowe
Potrzebujesz dobrze wyglądającego sklepu internetowego - to naturalne. Ale podświadomie oczekujesz na tyle intuicyjnego, by był łatwy w obsłudze nie tylko dla Ciebie i Twoich pracowników, ale przede wszystkim dla Twoich gości. Intuicyjność - to jest to czego oczekują użytkownicy wszystkich stron.
Wortale i serwisy
Jak zapewne wiesz, każda agencja interaktywna może opracować stronę internetową władz miasta, gminy czy też wsi. Ale nie wszystkie agencje są sobie równe. My mamy doświadczenie w projektowaniu wortali, wiemy w jakim kierunku rozwinąć Twoją stronę i zrobimy wszystko by spełnić Twoje wymagania w rozsądnej cenie.
Oprogramowanie
Tworzymy aplikacje "szyte na miarę", na miarę Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie tak dostosować nasz autorski system CMS, aby mógł obsłużyć każdy Twój pomysł, od małego formularza po skomplikowane systemy rezerwacji sal, biletów czy też...
Strony dla szkół
Strona internetowa jest nieocenionym narzędziem komunikacji i rekrutacji w szkołach. Dostarcza informacji, promuje sukcesy uczniów, poprawia wizerunek placówki. Tworzy skuteczne i tanie narzędzie public relations.
Projekty
Te małe i te duże, nieskomplikowane i z pozoru niewykonalne. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko zależy od czasu i budżetu.