Strony dla szkół i przedszkoli

Strona internetowa jest nieocenionym narzędziem komunikacji i rekrutacji w szkołach. Dostarcza informacji, promuje sukcesy uczniów, poprawia wizerunek placówki. Tworzy skuteczne i tanie narzędzie public relations.

Koncepcja i planowanie

Zadania stawiane witrynom internetowym przedszkoli i szkół nie odbiegają stanowczo od wysokich wymogów, które spełniać muszą serwisy urzędów i innych instytucji publicznych. Stąd niezwykle ważne jest traktowanie z należytą starannością wszystkich etapów planowania lub projektowania także strony dla Twojej szkoły. Nieodzowną częścią pracy nad nową witryną jest szczegółowe zdefiniowanie jej potrzeb informacyjnych, z uwzględnieniem oczekiwań uczniów, rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Szata graficzna

Strony placówek oświatowych powinny być atrakcyjne wizualnie i łatwe w nawigacji. Powinny jednocześnie ukazywać wiele ciekawych wydarzeń i przedsięwzięć w społeczności szkolnej, dostarczać cennych informacji z codziennego jej życia. Odpowiednie wyważenie tych dwóch aspektów gwarantuje uzyskanie nowoczesnej i przejrzystej formy witryny internetowej.
Z doświadczenia wiemy, że pracę najłatwiej rozpocząć od prezentacji przykładowych projektów. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór propozycji. Stronę internetową budujemy w oparciu o indywidualny projekt lub jedną z naszych gotowych propozycji. Przyjazny i intuicyjny panel administracyjny pozwala na bieżąco, samodzielnie i bez wysiłku aktualizować treść stron, publikować nowe wiadomości, fotorelacje i ogłoszenia. Zdajemy sobie sprawę z napiętych budżetów szkół i przedszkoli. Dlatego oferujemy profesjonalne rozwiązania informatyczne w konkurencyjnie niskich cenach.